Ege Ajans

Ege Üniversitesi haber ajansı

Ege Üniversitesi ailesi bayramlaştı

Ege Üniversitesinde yaklaşan Kurban Bayramı dolayısıyla bayramlaşma töreni düzenlendi. Ege Üniversitesi Rektörlüğü bahçesinde gerçekleştirilen programa Rektör Prof. Dr. Necdet Budak’ın yanı sıra üniversite üst yönetimi, senato üyeler, idari ve akademik çalışanlar katıldı.

Ege Üniversitesi mensuplarının Kurban Bayramı’nı kutlayan Rektör Prof. Dr. Necdet Budak, birlik ve beraberlik içerisinde güzel bir bayram geçirmeleri temennisinde bulundu.  Başarılarla geçen bir eğitim öğretim döneminin daha sonuna geldiklerini ifade eden Rektör Prof. Dr. Budak, Ege Üniversitesinin ulusal ve uluslararası arenada başarı ivmesini her geçen gün daha yukarı noktalara çıktığını söyledi.

Rektör Prof. Dr. Budak, “Sevgi, paylaşma ve yardımlaşma ile anlam bulan bir Kurban Bayramı’na daha hep birlikte ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 2022-2023 eğitim-öğretim dönemini tam akredite, öğrenci odaklı, bir araştırma üniversitesi olarak başarılı bir şekilde tamamlamış bulunmaktayız.   Cumhuriyetimizin 100. yılında, 2023-2024 eğitim-öğretim döneminde öğrencilerimizle yüz yüze eğitime başlayacak olmanın hazırlığı ve heyecanı içerisindeyiz. Bu duygu ve düşüncelerle, başta Ege Üniversitesi ailesinin değerli çalışanlarının, öğrencilerimizin ve tüm İslam Âleminin Mübarek Kurban Bayramını en kalbi duygularımla tebrik ediyor, sağlıklı ve mutlu bir bayram geçirmelerini diliyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir