Ege Ajans

Ege Üniversitesi haber ajansı

Rektör Budak EGEKAF’a katılan firmaları yalnız bırakmadı

Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak,   Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi koordinatörlüğünde Ege Üniversitesinin ev sahipliğinde düzenlenen Ege Bölgesi Kariyer Fuarında (EGEKAF) yer alan kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektör temsilcilerini yalnız bırakmadı. Rektör Budak, fuarda yer alan stantları ziyaret ederek katılımlarından dolayı firma, kurum ve kuruluşlara teşekkür etti.

Rektör Prof. Dr. Budak, “Öğrencilerimizin büyük ilgi gösterdikleri kamu ve özel sektör temsilcilerinin açtığı stantları ziyaret ettik. Öğrencilerimizin gözlerindeki ışık yaptığımız her işi başarıya taşıyor. Tüm katılımcılarımıza bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

EÜ Medya Uygulama ve Araştırma Merkezinin standını da ziyaret eden Rektör Prof. Dr. Necdet Budak, Merkez Müdürü Prof. Dr. Bilgehan Gültekin ve ekibi ile bir araya gelerek çalışmalarından dolayı tebrik etti. Prof. Dr. Budak, EGEKAF’a katılım gösteren firmaların stantlarını ziyaret ederek temsilcilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir