Ege Ajans

Ege Üniversitesi haber ajansı

EÜ’den  “Mutlu Etkinlikler Ekranı”

Çocuklar hem eğleniyor hem de öğreniyorlar

İZMİR (Ege Ajans)- Ege Üniversitesi (EÜ) Atatürk Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu tarafından “Mutlu Etkinlikler Ekranı” etkinliği hazırlandı. EÜ Atatürk Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi Programı ikinci öğretim öğrencilerinin sosyal sorumluluk projesi olarak yürüttükleri etkinlik online olarak düzenleniyor.

Atatürk Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Ali Ekşi,  sosyal sorumluluk projesi olarak gerçekleştirdikleri etkinliğin çocuklara yönelik olduğunu ifade etti. Doç. Dr. Ekşi, “Projemizde, ailelere ve 3-6 yaş grubu çocuklara yönelik belirlenen farklı konu başlıklarında, etkileşimli etkinlik örnekleri yer alıyor. Hazırlanan videolar; Atatürk’ün hayatı, trafik, tiyatro, spor, çevre, orman, enerji tasarrufu, müzeler, kütüphaneler ve özel gereksinimi olan bireyler hakkında bilgiler içeriyor. Bu videolar ile çocuklarımız hem eğlenecek hem de farklı konularda çeşitli bilgiler öğrenecek” dedi.

“Mutlu Etkinlikler Ekranı” ile ilgili videolar Ege Üniversitesi Atatürk Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi youtube kanalından izlenebilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir